WhatsApp Fake Numara Nasıl Alınır?

WHATSAPP FAKE NUMARA NEDİR NE İŞE YARAR

Whatsapp’ta kullanmak üzere fake numara alma yani sahte numara alma işlemlerini bu makalemizde ele almış olacağız.

WHATSAPP FAKE NUMARA NEDİR?

Kişisel telefon numaralarımızla kayıt olabileceğimiz Whatsapp uygulaması sayeinde listemizde ekli olan kişilerle anlık olarak sohbet edebiliyoruz. Bu uygulamaları aktif olarak kullanırken bilgilerimizi isteyerek uygulamayla da paylaşıyoruz diğer kullanıcılarla da. Yani başkasına mesaj gönderirken, onlarla sohbet ederken kendi kişisel telefon numaramız; karşı tarafla da mecburen paylaşılıyor.

Başkalarına telefonumuzdan sms yani kısa mesaj gönderdiğimizde de sms’leri gönderdiğimiz kişi ya da kişiler, telefon numaramızı çok kolay bir şekilde görebiliyor.

Yani sonuç olarak telefon numaramızın aracılığı ile kim olduğumuza kolaylıkla erişebiliyorlar.

Whatsapp ve Telegram uygulamalarında ekli olan diğer kişiler, numaralarımız üzerinden bize mesaj göndererek, bizi rahatsız edebiliyorlar.

Bu noktada fake numara alabilmemize kolaylık sağlayan MEDYA PAZARI gibi birtakım siteler karşımıza çıkıyor.

WhatsApp fake numarası mobil olarak sms onay servislerinden alınarak çeşitli ülkelerin sahip olduğu telefon numaralarıyla WhatsApp uygulamasına giriş yapabilmek demektir. Yani alacağınız numaralarla Whatsapp’ta tamamıyla anonim bir şekilde rahatça mesajlaşabiliyorsunuz. Hem de numaranız seçeceğiniz ülkeye ait oluyor. Mesela Almanya için numaranız +49…. ile, Rusya için +7…. ile başlar ve devam eder.

Günümüzün sosyal medya platformlarının hepsinde yeni bir hesap açıp üye olurken bir telefon numarası isterler ve bu numaraya gönderilen bie SMS onay kodu ile üyeliğinizi başlatırlar.  SMS onay işlemi için kendi numaranızı kullanmak istemiyorum ve anonim olmak istiyorum diyorsanız burada da devreye sanal numara hizmetleri ve Fake numara satın al hizmetleri giriyor.

WHATSAPP FAKE NUMARA NE İŞE YARAR?

Fake whatsapp numarası, Virtual ya da Nomadic numara olarak adlandırılıp aynı zamanda belirli bir fiziki adres ile de uzaktan yakından bir bağlantısı bulunamayan telefon numaralarından oluşmaktadır.

  • Tamamen anonim olacak bir şekilde mesajlaşabilmek mümkün. Mesaj attığınız kişiler sizin kim olduğunu bilemez.
  • Kişisel numaranızı vermek istemediğiniz fakat mesajlaşmak zorunda kaldığınız bu kişilerle bu numaralar aracılığyla mesajlaşabilirsiniz.
  • İşletmenizde veya hizmetlerinizde kullanmak amacıyla da WhatsApp fake numara satın alarak kulanabilirsiniz.
  • Toplu reklam işlemleriniz için de işe yarar bir numara  kullanabilirsiniz.
  • Sim kartınız yoksa bile WhatsApp fake numara alma yöntemi sayesinde fake bir numara satın alabilirsiniz.

Whatsapp Fake Numara Alma Fiyatları

İnternette yaklaşık olarak her site size sahte numara hizmeti sunuyor fakat bu sitelerin güvenilirliğine dikkat etmelisiniz. MEDYA PAZARI size bu WhatsApp fake numara satın al hizmetini en güvebli seçeneklerle sunmaktadır. Sahte numara alabileceğiniz, Google Play Store ve Apple Store’da sahte numara almak amacıyla telefonunuza indirebileceğiniz birden çok uygulama tabii ki bulunuyor. Fakat bu uygulamaların cihazınıza verebileceği zararlar ne yazık ki saymakla bitmemekle birlikte kişisel bilgilerinizin içinde bulundu tehlike de göz ardı edilemeyecek kadar yüksek.

Ek olarak bu uygulamaların hepsi, İngilizce olduklarından dolayı uygulama ve siteleri kullanabilmeniz için az da olsa bile yetmiyor ve iyi seviyede İngilizce bilmeniz gerekiyor.

Uygulamaların küçük bir kısmı ücretsiz olmakla birlikte bazı siteler ve uygulamalar ise sizden belirli bir ödeme her halükarda talep ediyor.

Alacağınız her bir sahte numara için cüzi miktarda bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Çoğu sitede bu fiyatlar 100-150 TL gibi uçuk fiyatlarken MEDYA PAZARI’ndan Wharsapp sahte numara satın al hizmeti yalnızca 50TL. Fiyatlarımız, son derece düşük olduğundan birden çok numarayı da minik fiyatlara alabilme şansınız da bulunmakta.

MEDYA PAZARI gibi güvenli siteler tercihiniz olmadığı durumlarda WhatsApp ücretsiz fake numara satın al gibi linklere tıkladığınızda cihazınız oldukça büyük bir riske giriyor. Bu yüzden MEDYA PAZARI’nın size sunduğu güvenli ödeme seçenekleri ile 50 TL gibi bir ücretle cihazınıza gelcek zararlardan korunup bu Whatsapp sahte numara satın al hizmetinden yararlanmanız size önemle tavsiye edilmektedir.

Eskiden çok fazla sayıda ücretsiz WhatsApp fake numara alma yöntemi mevcuttu fakat ne yazık ki hepsi teker teker kapandı. Buna karşın sudan ucuz WhatsApp fake numara alabileceğiniz medyapazari.com olarak da önerdiğimiz güvenli bir yöntem mevcut. Hemen anlatıma geçelim.

WHATSAPP’TA ANONİM OLMAK

Whatsapp’ta anonim olmak her zaman için ihtiyaç duyabileceğimiz bir alandır. İşletmenizin var olduğunu sayarsak size ulaşmak isteyenler her zaman için iyi niyetli alıcılar olmuyor. Kişisel olarak kullandığınız telefon numaranızı bu gibi yabancı kişilerle paylaşmak ne yazık ki kişisel özel hayat gizliliğinizi tehlikeye atıyor. Bu bakımdan kişisel olarak kullandığınız numaranızı işletmenizin numarası haline getirmektense çoğu kullanıcımız gibi whatsapp fake numara satın al hizmetinden yararlanarak hem kendi özel hayatınızı hem de işletmenizin kuruluşunu korumuş oluyorsunuz. Şirketinizin ya da küçük büyük her türlü işletmenizin kendisine ait bir numarası olması onu müşterileriniz önünde daha saygın ve güvenilir bir konuma getirecektir.

WhatsApp Sahte Numara Başka Nerelerde Kullanılır?

Whatsapp sahte numaralar butik işi ile uğraşan büyük çaplı firmalar, online olarak satış yapan firmalar, yurt dışı ile bağlantılı olarak iş yapan firmalar, arkadaşlarına şaka hazırlamak isteyen bir sürü insan, ve en önemlisi kendi gizliliğine oldukça önemli olarak değer veren kullanıcılar için bu hizmetimiz fazlasıyla yeterli olacaktır. Yapacağınız adımlar fazlasıyla basit, sitemize ilerleyin, özel paketler kısmına gidin, daha sonrasında sipariş vermek istediğiniz telefona sipariş verin ve keyfinize bakın. Her durumda 7/24 olarak sizlere kesintisiz whatsapp fake numara satın al hizmeti vermekten fazlasıyla onur ve mutluluk duyuyoruz.

Diğer bir avantajı da birden fazla olarak WhatsApp numarası kullanmak isteyen kullanıcılarımız için dev bir kolaylık oluşturmasıdır, hiçbir problem olmaksızın birden fazla olmak üzere numaraya sahip olarak tüm mesajlarınızı diğer mesajlarla karışacak korkusu olmadan rahatlıkla yazıp gönderebilir ve sohbetinizin ya da işletmenizin yapacağı satışın keydini çıkarabilirsiniz.

Fake Numara Alma Ne Kadar Sürer?

Fake numaraların alım süresi, değişkenler göz önünde bulundurularak yapılan hesaplara yani süreçlere denk gelir. İlk faktör,  whatsapp fake numara satın al hizmetini sağlayan kuruluşun hizmet sağlama hızıdır. Kimi özensiz kuruluşlar alım günleri ya da haftaları bulabilir. Kimi kuruluşlar ise WhatsApp Sahte numara satın al hizmeti sizin siparişiniz üzerinden maksimum 1 saat sonra size whatsapp fake numaranızı iletir ve anında kendinizi numarayı kullanırken bulursunuz .

Whatsapp Mobil Onay Sms Doğrulama

    Whatsappı kullanabilmeye başlamak için whatsapp uygulaması tarafından var olan numaraya bir sms kodu gönderilmektedir. WhatsApp fake numara satın al hizmeti size burada yardımcı olacaktır. Gönderilen kodu size ilettiğimiz anda whatsapp arayüzünde bulunan sms kodu doğrulama kısmına girdiğinizde numarayı aktif olarak kullanabilir, ve anonimliğin tadını rahat bir şekilde korkusuzca çıkarabilirsiniz.