TikTok'ta Nasıl Para Kazanılır?

Tiktok'ta Nasıl Para Kazanabilirim ?

Günümüzde birçok telefonun desteklediği TikTok uygulaması içerisinde bulunan çok sayıda çeşitli araçlar ile yaratıcı kısa videolar oluşturmaya ve paylaşmaya olanak tanıyor. Ve aynı zaman da canlı yayın açma gibi İnstagram'da olan özelliklere de sahip. Dünyanın birçok ülkesinde severek kullanılmakda olan TikTok büyük küçük her yaştan kullanıcıya sahipdir. Eğer TikTok'ta yaratıcı ve orjinal videolar oluşturursanız TikTok fenomeni olup bu uygulama sayesinde para kazanabilirsiniz. TikTok'ta para kazanmak ve sitemiz medyapazari.com aracılığı ile takipçinizi arttırarak şunları yapabilirsiniz;

Tiktok'ta İnfulencer olmak

Birçok uygulamada olduğu gibi TikTok'ta da ınfulencer olmak para kazanmanın en iyi yollarından biri oluyor. TikTok'ta ürettiğiniz
içerikler Türk TikTok takipçilere sahip olmak ve çeşitli markalarla anlaşma yapmanızı sağlar. TikTok takipçi sayınızı çoğaltmanız size çok olumlu bir şekilde yansır. Medyapazarı.com sitemizden alcağınız "Organik Türk TikTok Takipçi Satın Al " seçeneği ile  bu çeşitli markaların ürünlerini tanıtarak ınfulencer olup para kazanabilirsiniz.

TikTok'ta Canlı Yayın İle Bağış Kazanmak

TikTok'un bir başka özelliği ise canlı yayın açmak ve bu canlı yayın üzerinden sanal hediyeler veya bağışlar toplayabilmekdir. Fakat maalesef her TikTok kullanıcısının canlı yayın açma gibi bir özelliği bulunmuyor. Canlı yayın açabilmek için TikTok hesabınızda belirli bir takip sayınızın bulunması gerekiyor. Ve burada size biz yardım ediyoruz medyapzari.com olarak TikTok Takipçi Satın Al özelliği ile sizin takipçi sayısınızı dakikalar içinde yükselterek canlı yayın açabilir oluyorsunuz. Ve böylelikle topladığınız bağışlar ile para kazanabilirsiniz.

TikTok'ta Satış Ortaklığı İle Para Kazanmak

TikTok uygulamasında yine takipçi sayınızı medyapazari.com aracılığı ile  yüksek tutarak satış ortaklığı yapabilirsiniz. Yüksek takipçi ve izlenmeye ulaştığınız zaman anlaştığınız herhangi bir markanın ürünlerini satarak gelir etmek de çok kullanılan yöntemler arasında.

TikTok Hesabınızı Büyütüp Satışa Çıkarmak

Birçok kişi yüksek takipçili TikTok hesabına ulaşmak istiyor. Fakat organik ve yüksek takipçiye ulaşmak çok yavaş bir süreçde işliyor ve bunun  için büyük emek gerekiyor. Medya pazarı ile bu süreyi olabildiğince kısaltabiliyorsunuz. Sizde medyapazari.com ile TikTok hesabınızı büyüterek yüksek takipçi sayısına ulaştıktan sonra hesabınızı satabilirsiniz.

TikTok Ads kullanmak

Tıpkı Facebook ve Instagram reklamlarından olduğu gibi TikTok reklamları üzerinden para kazanmak da oldukca mümkü oluyor.  Google üzerinden  “TikTok reklamları(TikTok Ads)” araması yapabilir ve uygulamanın reklam platformuna erişim için kayıt olabilirsiniz.

TikTok Ads uygulamasının işleyişini anlamanız çok kolay olacaktır. TikTok Ads aracılığıyla bir kaç reklam oluşturabilir, süreci test edip neler olduğunu anlamak ve deneyimlemek adına belirli bir bütçe ayırabilirsiniz. Buna oldukca değecektir.  TikTok sayesinde  satışlarınızı rahatlıkla artırabilirsiniz.

TikTok'ta Hesap Yönetim Hizmetleri Sunmak

TikTok’tan para kazanmanın bir diğer yolu ise içerik oluşturucuları için yönetim hizmetleri oluşturup sunmaktır.

TikTok’taki bazı içerik oluşturucuların milyonlarca takipçisi ve izleyeni vardır. Ve bu sayıya kimi zaman tek bir gecede ulaşabilirler. Çok Hızlı, değil mi? Zaman en değerli şeydir ve medyapazari.com olarak size zaman kazandırıyoruz. TikTok Takipçi Satın Al seçeneğimiz ile sizde hızlı bir şekilde takipçi sayınızı ve izlenmenizi arttırabilirsiniz. Bu aynı zamanda tüm fırsatların ayağınıza bir anda gelmesi anlamına gelir.

Bu ani yükselişler içerik oluşturucular için de sürpriz olacağından desteğe ihtiyaç duyabilirler. Sizin göreviniz bu noktada başlar ve onlara içerik ya da yaratıcılık stratejilerini geliştirmeye yönelik önerilerinizi sunabilirsiniz. Veya karşılarına çıkan fırsatları ve teklifleri nasıl değerlendireceklerine ilişkin hizmetler sunabilirsiniz.

Böylelikle , yaratıcılık veya hikaye anlatıcılığı konusunda sağlam bir alt yapıya sahip olduğunuza inanıyorsanız hemen harekete geçin ve TikTok'tan para kazanın. Bu özelliklerden içerik oluşturuculara yönetim hizmetleri sunmak içinde yararlanabilirsiniz.


TikTok tarafından ödeme almak için kaç görüntülemeye ihtiyacınız var?
TikTok'tan para kazanmaya başlamak için 18 yaşında veya daha büyük olmanız gerekmetedir.Ve en az 10.000 takipçiniz olması gerekiyor. Son 30 günde en az 100.000 video görüntüleme toplamanız gerekir.

TikToker'lar ne kadar para kazanıyor?

Büyük takipçi kitlesine sahip TikToker'lar gerçekten güzel para kazanıyorlar. Takipçilerinin boyutuna bağlı olarak ayda 200 ila 5.000 ABD Doları arasında TikTok'tan para kazanabilirler. TikTokers'ın kazandığı para miktarı, bölgeler, milyon takipçileri ve görüntülemeler dahil olmak üzere birçok faktöre bağlı olarak değişemektedir. Dans ve müzik içeren videolar ile ilgili içerik hazırlayan TikTok oluşturucuları, genellikle milyonlarca dolar kazanmakta. Ve böylekikle en yüksek etkileşimi ve geliri elde ederler. Örneğin, 19 yaşında olan TikToker Josh Richards, "Reebok" ve "Houseparty" ile yaptığı sponsorluk anlaşması  sayesinde bir milyon doların üzerinde kazanç elde etti.