Instagram Profilime Bakanları Nasıl Görebilirim ?

Instagram Profilime Bakanlar Uygulamaları Güvenli Mi ?

Genel olarak  uygulamalar 3. part yazılım dahilinde bir çok aracınıza erişim sağlayabilirler. Peki Nelerdir ? 

-Hesabın Çalınma Olasılığı

-SMS dökümüne ulaşımı

-Instagram Hesabınıza erişim

-Instagram hesabınızdan yasal olmayan yollar ile iftira atılması 

ve bunun gibi bir çok şey başınıza gelebilir. daha dikkatli olunuz...

Instagram Profilime Bakanlar Kim Uygulamaları Gerçek Mi ? 

Bir çok uygulama yapılmıştır bu konu üzerine bir çoğu gerçek olsada sizden alacakları vardır. Tehlike altına girmemek için bu programlar hakkında atılan yorumlara internetten bakmanıza tavsiye ederim. Fakat Sorunuzun cevabı tam olarak hayır değil, evet var böyle programlar fakat sizden bir çok bilginizi alabilir e-posta adresiniz, telefon numaranız, hangi tür reklamları izlediğiniz Chrome`daki çerezlerinizi bile alıp diğer reklam şirketlerine satması olası bir hamlesi vardır. Diğer paralı programlar ise para vermenize rağmen yarım çalışır tam işlem görmez sizi yarı yolda bırakır para iadenizi dolaylı yoldan yapmaz...

Instagram Profiline Nasıl Yakalanmadan Bakabiliriz ?

Her gün büyüyen platformlardan biri olan Instagram yeni özelliklerle kullanıcılarına hizmet ediyor. En çok kullanılan özelliklerden biri olan "Profil Gizleme" özelliği bir çoğu kullanıcı tarafından kullanır. Fakat işletme ve doğrulanmış (mavi tik) hesaplar herkese açık olma zorunluluğu var. Fakat Instagram profilini görmek için postegro gibi uygulamalar mevcuttur bu yüzden. Çoğunlukla güvenli olmayan bu tür uygulamalar için sahte hesap kullanmanız daha kolaylık sağlar bunun yanı sıra çok gerçekçi sahte bir hesap açarakta görmek istediğiniz kişi takip isteğini kabul etmesi olasığı yüksektir. Sadece gerçek isim profil resmi koyarak yapılacak bir işlem değil düzenli gönderiler atmanız sizi daha gerçekçi hale sokar ve yakalanmazsınız. Fakat medyapazari.com da size uygun organik paketler ile takipçi ve izlenme alabilirsiniz,  size sunduğumuz premium paketlerde inanamıyağınız indirimler sunar.

Instagram`da Hikaye Oluşturup Bakanları Görmek 

Bir çok Instagram Kullanıcısı bu cevabın yanıtını arıyordu. Bu yöntemi kullanarak daha kolay hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken bir hikaye paylaşmanız ve izleyenleri görmektir. Profili herkese açık yaparak takipçi dışı kişilerinde hikayenizi izlemesi olası bir olaydır. Belirli bir kişiyi tespit etmek istiyorsanız belirli kişileri yakın arkadaşlar listesine ekleyip alanı daraltarak görebilirsiniz.

Profilime Ne Kadar Kişi Bakıyor ( Instagram Kendi İstatistik Göstergesi )?

Evet Instagramın size sunmuş olduğu bir istatistik tablosu oluyor. Fakat isim vermesede size sayı ve gün veriyor. Hangi günlerde ne kadar kişi ziyaret etmiş olduğu ve benzeri bilgileri size sıralıyor oradan bakarak yola çıkıp olası olarak size bakanları görebilirsiniz. Bu tür özellikleri işlevsel hale getirmek sizin yaratıcılığınıza kalmış bir durumdur. Instagram büyüyen bir platform yakın zamanda daha iyi yeni özellikler gelebilir bu haberler için medyapazari.com sitesini takip etmeyi unutmayınız...

Instagram Profilinize Bakanları Görme Siteleri İşe Yarıyor mu ?

Sahte programların yanı sıra bir çok web sitesi size bu iddia eder. Fakat bu konu hakkında çok konu ve laf kirliliği var bu yüzden iyi yorumlara makalelere bakmak her zaman iyidir. Bir Çok zaman bu tür siteler sizin hesabınızı kullanır ve sizden habersiz erişimlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşır. Instagram hesabınıza girdiğiniz zaman alakasız gönderi ve kişileri takip ettiğinizi görürseniz site sizden habersiz takip etmiş demektir. Bu işlem genelde pek güvenli gerçekleşmez bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

Paralı Uygulamalar Güvenli Mi ?

Kullanıcıların bir çoğu bedava hizmet bulamadığından farklı bedava uygulamalar indirerek kendini tehlikeye atıyor veya cihazındaki bilgileri tehlikeye atabiliyor. Paralı programların bir çoğu ise sizden belirli fiyat karşılığı hizmet verir fakat ne kadar güvenli oluğunu internette uygulamayı araştırarak anlayabilirsiniz. Para karşılığı hizmet ne kadar doğru olsa bile kredi kartınızı tehlikeye sokabilecek türden bir uygulamada olabilir sakın unutmayınız.

Instagram Profilime Bakanlar Uygulamları Nasıl Kökten Silinir ?

Genelde cihazınızda silseniz bile dosyalarını bırakır bu tür uygulamalar fakat en çok uygulanan yöntemler ise, direkt uygulamayı sildikten sonra kaliteli bir anti-vriüs uygulaması ile tarama yapmaktır ardından isterseniz dosyalarınıza göz gezdirebilirsiniz. Fakat aklınızdaki diğer soru yinede yeterli mi diye sorarsanız hayır. Pek çok kod yazarı gizlemek için kod yazar ve anti-virüs programları dahi göremeyecek kadar gizlidir bu yüzden cihazınıza format atmanızda fayda var. Instagram hesabınıza 2 adımlı doğrulama ekleyerek silmeden koruyabilirsiniz fakat bu sizi silme işleminden kurtarsa bile %100 güvenli hale getirmez.