Instagram Hikaye İzlenmeleri Nasıl Satın Alınır?

İnstagram'da daha fazla ilgi görmeye çalışıyorsanız, İnstagram hikaye izlenmeleri satın almayı düşünmelisiniz. Bu sosyal medya özelliği, profilinizde görünen hikayeler oluşturmanıza olanak tanır ve dikkat çekmenin çok etkili bir yoludur. Hikayeler 24 saat sonra kaybolur, bu nedenle erişiminizi hızlı bir şekilde artırmanız gerekir. Hikayelerinizin mümkün olan en fazla pozlamayı almasını sağlamak için İnstagram hikaye izlenmelerini medya pazarı’ndan satın alabilirsiniz. İstediğiniz görüntüleme sayısını seçebilir ve ödeme yaptığınız anda bunları almaya başlayabilirsiniz. Bu hizmet, tüm hikayelerinizin belirli bir günde görülmesini garanti eder.

İnstagram hikaye izlenmelerini satın aldıktan sonra bunları özelleştirebilirsiniz. Resimlerinizi ve videolarınızı geliştirmek için birden fazla filtre kullanabilir ve daha fazla pozlama elde etmek için metin ve hashtag ekleyebilirsiniz. Hikayelerinize hashtag eklemek, profilinizin görünürlüğünü artırmanın harika bir yoludur. Bu hizmeti kullanmak, etkinizi çoğaltmanıza olanak tanır. Üçüncü taraf bir web sitesi edinmek için 'Yukarı Kaydır' bağlantılarını da satın alabilirsiniz. Bu, profilinize daha fazla dikkat çekmek için harika bir yoldur. Bu yöntem işletmeler için çok etkilidir, çünkü görüntüleyenlerin en son blog gönderilerini görüntülemesine veya ürün satın almasına olanak tanır.

İnstagram hikaye izlenmeleri satın almanın yanı sıra, bunları tercihlerinize göre de özelleştirebilirsiniz. İnstagram hikaye izlenmelerini satın almaya karar verdikten sonra, kaç tane almak istediğinizi seçebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz. İstediğiniz numarayı seçtikten sonra bir ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödemeniz işlendikten sonra izlenmeler hesabınıza teslim edilmeye başlayacaktır.

İnstagram hikaye izlenmeleri satın alma işlemi kolay ve kullanışlıdır. Satın almak istediğiniz hikaye sayısını seçebilir ve bunları özelleştirebilirsiniz. Belirlenen alana kullanıcı adınızı yazmanız ve profil resminizi yüklemeniz yeterlidir. Varsa profil resminiz de gösterilir. Bilgileri onayladıktan sonra ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme alındıktan sonra İnstagram hikaye izlenmeleriniz işleme başlayacaktır. Siparişinizi 24 saat içinde alacaksınız.

İnstagram hikaye izlenmelerini nasıl satın alacağınız konusunda kararınızı verdikten sonra, avantajlardan yararlanabileceksiniz. İnstagram hikaye izlenmeleri satın almak çok basittir ve size milyonlarca potansiyel müşteri sunar. Size sınırlı sayıda hikaye verilecek, bu yüzden karşılayabildiğiniz kadarını hedeflemelisiniz. İnstagram oyun hikayeleri satın alarak sosyal medya hesaplarınızın etkisini en üst düzeye çıkarabilir ve daha fazla müşteri çekebilirsiniz.

İnstagram hikaye izlenmelerini çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz hikaye sayısını seçtikten sonra, mümkün olduğunca çok kişi tarafından görülmesini istediğiniz kullanıcı adını sağlamanız gerekir. Bu size sosyal medya takipçilerinizde bir artış sağlayacak ve sonuçta satışlarınızı artıracaktır. Tek dezavantajı İnstagram hikaye izlenmelerini tekrar satamamanızdır, bu yüzden dezavantajı kabul etmeniz gerekir.

İnstagram Hikaye İzleme Fiyatları

Bazı uygulamalar, İnstagram hikaye izleme için en popüler uygulamalardan biri olabilir ve gelişmiş özelliklere ve karmaşasız bir arayüze sahiptirler. İki hafta için 37 dolar, bir ay için 57 dolar ve üç ay için 144 dolar ödeyebileceğiniz farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Diğer seçeneklerden bazılarının avantajı ise kullanımı kolay bir arayüze sahip olmalarıdır. Tek yapmanız gereken İnstagram hikayenizin içeriğinin kapsamlı bir listesini almak için kullanıcı adınızı, konumunuzu ve hashtag'inizi girmek.

İnstagram verilerini okumak kolaydır. En üstteki metrik mavi kelimeye tıklamanız ve ardından görmek istediğiniz veri türünü seçmeniz yeterlidir. Yanıtlar, Web Sitesi tıklamaları ve Profil ziyaretleri dahil olmak üzere istatistiklerinizi listeler. Ayrıca, insanların Hikayenizi kaç kez tıkladığını gösteren Çıkartma Dokunma sayınızı da görüntüleyebilirsiniz. Bu bilgiler, bir işletme hesabına dönüştürdüğünüz andan itibaren kullanılabilir, böylece hangi hikayelerin en iyi şekilde çalıştığını her zaman bilirsiniz.

İnstagram hikaye izleme fiyatları ilk 50 izleyiciyi kapsıyor. Bu kullanıcılar ilk 50 hikaye için kronolojik sırayla gösterilir ve bundan sonra sıraları değişecektir. Daha fazla insan hikayelerini, yüksek fiyat ödeyerek görüntüleyebilirsiniz. Bu fiyatla, kitlenizin hikayelerinizle etkileşimini takip edebileceksiniz. Bu seçeneğin maliyeti,isteğinize bağlı olacaktır. İnstagram hikayenizi daha fazla kişiye satmak istiyorsanız, bunu karşılayabildiğiniz kadar pahalı hale getirmelisiniz.

İnstagram hikaye izleme fiyatları günlük kullanıcı sayısına göre belirlenir. En ucuz seçenek ücretsizdir. Ücretli seçenek ücretsiz olandan daha pahalıdır. Abonelik bir yıl için sadece 13 $ 'dır. Daha fazla özelliğe sahiptir ve İnstagram içeriğinizi indirmenize izin verir. Daha sonra, primi satın alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Fiyata karar verdikten sonra, satın alma işlemini yapma zamanı.

İnstagram kullanıcıları hikayelerini her yarım saatte bir kontrol eder. Feed algoritması, hangi hikayelerin daha fazla görüleceğini belirleyecektir. En popüler yayınlar en üstte olacak. İnstagram'da katılımınızı artırmak istiyorsanız, daha ilgi çekici içerikler oluşturmanız gerekir. Bununla birlikte, hikayenizi ne kadar çok insan görürse, o kadar çok insanın göreceğini akılda tutmak önemlidir. Fiyatı, kullanıcının feed'inde geçirdiği süreye göre de seçebilirsiniz.

Maliyet konusunda endişeleriniz varsa, İnstagram hikayelerinizin görüntülenme sayısını izlemek için Google analytics'i de kullanabilirsiniz. İnstagram algoritması, izleyicinin ilgi alanlarıyla alakalı video ve görüntüleri tanıtmak için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, yüksek kaliteli bir İnstagram hikayesi katılımınızı artırabilir. Takipçilerinizi takip etmek için UTM bağlantılarını kullanmak da önemlidir. Başlıkları ve hashtag'story' kullanarak izleyicilerin içeriğinizi bulmasına yardımcı olabilirsiniz.

İnstagram Hikaye izlenmeleri Satın Al

İnstagram hikayenizin daha fazla kişi tarafından görülmesini istiyorsanız, instagram hikaye izlenmelerini satın alabilirsiniz. Bu satın alma marka görünürlüğünü artırmak olabilir, ama sadece belirli bir sayı veriyorlar. Ancak, bunu doğru yaparsanız, sınırlı sayıda hikaye izleyiciniz tonlarca, binlerce hatta milyonlarca potansiyel alıcıya dönüşecektir. Ürünlerini ve hizmetlerini geniş bir kitleye tanıtması gereken birçok markadan biriyseniz, doğru strateji ile markanızı daha görünür hale getirebilir ve görünürlüğünü artırabilirsiniz.

İnstagram hikaye izlenmeleri satın almak için, bu hizmeti sunan şirketin web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. İlgilendiğiniz ürünü bulduktan sonra, söz konusu web sitesinin ödeme sayfasına gidin ve ödeme işlemini tamamlayın. Ödemeyi yaptıktan sonra, şirket siparişinizi işleme alma işlemine başlayacaktır. Satın aldığınız görüntüleme miktarına bağlı olarak hesabınızın görünürlüğü yüzde yüz artabilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı paketler de mevcuttur.

İnstagram hikaye düzenleme için çeşitli filtreler mevcuttur. Hashtag'lerin yanı sıra tek tek metinler de eklenebilir. Hikayelerinizde hashtag kullanımı, diğer kullanıcılar tarafından keşfedilmenize yardımcı olabilir. İnstagram hikaye izlenmeleri satın almak istiyorsanız, hikayelerinizin daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlayarak yayınlarınızın etkisini çoğaltabilirsiniz. Ayrıca, bu izlenmeleri en son blog yayınlarınızın reklamını yapmak veya ürünlerinizi satmak için kullanabilirsiniz.

İnstagram hikaye izlenmeleri satın aldığınızda kullanabileceğiniz birçok farklı seçenek vardır. İstediğiniz numarayı satın almayı seçebilir veya hesabınızı seçtiğiniz özelliklerle özelleştirebilirsiniz. Sitede kullanıcı adınız ve profil resminiz için bir bölüm olacaktır. Profil resminizi seçtikten sonra kullanıcı adınızı girin ve devam etmek için 'Şimdi Satın Al'a tıklayın. Ödeme onaylandıktan sonra, sipariş işlemi başlayacaktır. Ardından istediğiniz hikaye görüntüleme sayısını seçebilirsiniz.

İnstagram hikâye izlenmelerini çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Bu izlenmeleri satan web siteleri kullanışlıdır ve çok sayıda özellik sunar. Takipçi sayısının yüksek olmasının yanı sıra, hesabınız ayrıca bağlantılar içerebilir. Hedef kitleniz yukarı kaydırıldığında, bağlantı profilinize açılır ve web sitenize daha fazla bilgi sağlayabilir. Çevrimiçi olarak instagram hikâye izlenmeleri satın almak kolaydır. Hesaplarınızı da özelleştirebilirsiniz.

İnstagram hikâye izlenmeleri satın almak, hesabınızın erişimini artırmanın harika bir yoludur. Katılımınızı ve etkileşiminizi arttırmanın basit ve hızlı bir yoludur. Bu izlenmeleri satın almak, hikâye görüntüleme sayınızı artıracak ve organik erişiminizi artıracaktır. izlenmeleri işletmenizi tanıtmak için bir araç olarak bile kullanabilirsiniz. Hizmet, sosyal medya topluluğundaki görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olacaktır. Hesabınıza birkaç yüz takipçi ekleyerek profilinizden aldığınız organik görüntüleme sayısını artırabilirsiniz.