İnstagram hikâyeleri nasıl gizli izlenir?

İnstagram hikâyelerini gizli olarak izlemenin birçok farklı yolu vardır. En iyi yöntemlerden biri, telefonunuzdaki "Uçak modunu" kullanmaktır. Bu mod, wifi'nizi kapatır ve izlediğinizi bilen diğer insanlar hakkında endişelenmeden tüm hikâyeyi görüntülemenizi sağlar. Arkadaşlarının hikâyelerini başkalarının haberi olmadan görmek isteyenler için harika bir seçenek.

Başkasının hikâyelerini onlar hakkında bilgi sahibi olarak görüntülemek istiyorsanız, o kişiyi takip etmeniz gerekir. Bu onların hikâyelerini görüntülemenize izin verecektir. Başkalarının hikâyelerinizi görmesini engellemek için , İnstagram uygulamasının ayarlar bölümünden hikâyenizi gizleyebilirsiniz.

Son seçenek ikincil bir hesap kullanmaktır. Aynı yöntem, profilinizde hem gizli hem de genel hesapları görüntülemenizi sağlar. Ana hesabınıza giriş yapmanız gerekecek, ancak bu ikincil hesabı kullanarak gizli hikâyeleri görüntüleyebileceksiniz. Kurulumu kolaydır ve gizli bir beceri gerektirmez. Gizli İnstagram hikâyelerine erişebilmek için geçerli bir e-posta adresiniz ve geçerli bir sosyal medya hesabınız olması gerekir.

Gizli İnstagram hikâyelerini, hesapsız olarak indirilip kullanılabilen birçok uygulama medya pazarında bulunmaktadır. Bu uygulamalardan birini kullanarak, gizli hikâyeleri izleyebilirsiniz. Bu uygulamalar gizliliğine değer veren bir kişi tarafından geliştirilmiştir. Gizli İnstagram hikâyelerini ve diğer videoları görüntülemenizi sağlayan ücretsiz bir araçtır.

Gizli İnstagram hikâyelerini görüntülemenin birçok yolu vardır. Üçüncü taraf bir uygulamayı veya sahte bir hesabı kullanabilirsiniz. Gerçek bir hesabınızın olması önemlidir, aksi takdirde içeriği görüntülemek için üçüncü taraf bir uygulamayla uğraşmanız gerekir. İnstagram hikâyelerini gizli olarak izlemek istiyorsanız, videoyu kaydetmenize olanak tanıyan üçüncü taraf bir uygulama kullanın. Bu yöntem üçüncü taraf bir uygulama gerektirmez.

İnstagram hikâyelerini gizli olarak izlemenin bir başka yolu da üçüncü taraf bir uygulama kullanmaktır. Piyasada bu tür birçok uygulama var. Bu uygulamaları kullanmak, kişilerin arkadaşları için neler yaptığını ve paylaştığını görmek için en iyi yoldur. Bu uygulamalar kullanıcı adlarını aramanıza izin verir, böylece sevdiğiniz kişileri takip edebilirsiniz. Bu üçüncü taraf uygulamaları kullanarak arkadaşlarınızın İnstagram hikâyelerini kolayca görüntüleyebilir ve hatta başkalarının hesaplarına göz atabilirsiniz.

İnstagram Hikâyelerini gizli Olarak İzleme Yöntemleri

İnstagram hikâyelerini gizli olarak görüntülemenin birkaç yolu vardır. Ancak, her durumda işe yarayan tek bir yol vardır: birini engellemek. Hikâyelerini izlemekle ilgilendiğiniz bir kişiyi hemen engellemek önemlidir. Hikâyesini gördükten sonra, kişiyi engellerseniz hikâyesini izlediğinizi bilmeyecektir. Gizli IG hesaplarına erişmek için ise üçüncü taraf uygulamaları ve web sitelerini kullanmayı da deneyebilirsiniz.

Bir yöntemde internet bağlantınızı kapatmayı içerir. Herkese açık bir Wi-Fi ağındaysanız, bağlantınızı kapatmalısınız. Mobil veri ağındaysanız, uçak modunu açmalısınız. Bu, telefonunuzdaki tüm bağlantıları devre dışı bırakır. Uygulama yüklemeyi tamamladıktan sonra, internet bağlantınızı kapatın. Böylece hikâyeleri ana ekranda görüntüleyebilirsiniz..

İkinci yöntem, gizli İnstagram hikâyelerini gizlice izlemeyi içerir. Medya pazarında yer alan bir uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekir. Bu uygulamalar, İnstagram hikâyelerini izlemenizi sağlayan ücretsiz uygulamalardır. Bu uygulamalar herhangi bir İnstagram hesabından hikâyeleri gösterecektir. Bir hikâyeyi gizlice izlemek için hikâyeye uzun basabilir veya dönüşümlü olarak sağa ve sola kaydırabilirsiniz. Bu yöntem yalnızca feed'inizdeki ilk hikâyeyi gösterecektir.

İnstagram Hikâyeleri Nasıl Gizlenir?

İnstagram Hikâyelerini nasıl gizleyeceğinizi merak ediyorsanız, yalnız değilsiniz. Binlerce insan sosyal ağ web sitesinde gizliliklerini korumanın yollarını arıyor. Birçoğu bunu nasıl yapacaklarını bilmedikleri için hayal kırıklığına uğruyor. Neyse ki, bunu yapmanın birkaç hızlı yolu var.

İnstagram hikâyelerini gizlemenin ilk adımı profilinizi özel yapmaktır. Bunu yapmak için profilinize gidin ve menü simgesine dokunun. Oradan gizlilik seçeneğini seçin ve "Hikâye" yi seçin. " Ardından, gizlemek istediğiniz kişi sayısının yanındaki onay işaretini seçin. Ardından, 'Genelden Gizli’ ye dokunun. Bunu yaptıktan sonra, hikâyeleriniz başka birinin özet akışında görünmez ve yalnızca takipçileriniz bunları görüntüleyebilir.

Başka bir yöntem de hikâyelerinizi belirli insanlara göstermektir. Hikâyelerinizi belirli kullanıcılardan gizlemeyi tercih ederseniz, bunları profil ayarlarında manuel olarak seçebilirsiniz. Bununla birlikte, bu çok fazla depolama alanına sahip olmanızı gerektirir ve küçük ekranlı olanlar için daha az uygun olabilir. Gizlilik konusunda endişeleriniz varsa, bu özellik yararlı olabilir.